Dodání a platba

Většinu nabízeného zboží sami ručně vyrábíme. Vzhledem k pestré nabídce zboží, kterou se snažíme neustále rozšiřovat, a množství variant u každého výrobku není možné držet všechny výrobky skladem. Tomu odpovídá také dodací doba našich výrobků. Veškeré standardní objednávky se snažíme odeslat nejpozději do čtyř týdnů. Pokud by to nebylo ve Vašem případě možné, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se s Vámi na ideálním řešení. Stejně tak, pokud byste vy na objednávku obzvláště spěchali, napište nám a pokusíme se Vám vyjít vstříc.

U zakázkové výroby je vše o domluvě. Podle složitosti Vaší objednávky může výroba trvat řádově dny, ale také několik týdnů. Orientačně toto s Vámi domluvíme již při zdávání Vaší zakázky.

Dodání objednávek je možné několika způsoby:

  • Balík do ruky České pošty - nejběžnější způsob doručení. Zásilku Vám doručí pošťák na Vámi zadanou adresu. Je možné nechat si balíček poslat také do práce. Pošta Vás bude informovat o přibližné době doručení a nabízí také řadu možností doručování. Doba dodání je obvykle do druhého dne od odeslání.
  • Balík na poštu České pošty - pokud nebýváte pravidelně doma nebo v práci, je tato varianta pro Vás ta pravá. Balíček Vám uloží na vybrané poště, kde si jej vyzvednete, až budete mít čas. Tato varianta je také o trochu levnější. Doba dodání je rovněž do druhého dne ode odeslání zásilky.
  • Doporučené psaní České pošty - pokud objednáváte pouze několik drobností, nabízíme Vám tuto možnost jak co nejvíce snížit náklady na poštovné. Pokud by Vaše objednávka byla příliš velká na doporučené psaní, budeme Vás informovat a najdeme alternativu. Také u doporučeného psaní je doba dodání obvykle do druhého dne.
  • Vyzvednutí v naší kamenné prodejně - pokud jste z Brna, nebo máte možnost si k nám někoho poslat, máte možnost si objednávku osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně (viz zde). Tato alternativa je nejrychlejší (hned jakmile je zboží vyrobeno, budeme Vás informovat a můžete si jej vyzvednout) a především je zcela zdarma.

Možnosti platby jsou částečně závislé na zvoleném způsobu dopravy:

  • Platba bankovním převodem - objednávku zaplatíte předem. Jakmile jsou peníze připsány na náš účet, zahájíme práci na Vaší zakázce. Výhodou je, že tato varianta není z naší strany nijak zpoplatněna.
  • Platba na dobírku - zboží zaplatíte pošťákovi při převzetí. Výhodou je, že objednávku začínáme vyřizovat ihned po jejím přijetí. Nevýhodou však je poplatek spojený s posláním zboží na dobírku.
  • Platba v hotovosti při převzetí - pokud si budete zboží vyzvedávat v naší prodejně, můžete zaplatit hotově při převzetí zboží. Pozor, opravdu hotově, platební karty nepřijímáme! Zboží pak začneme vyrábět ihned po přijetí Vaší objednávky a tato možnost je pro Vás zdarma.

Těšíme se na Vaše objednávky a uděláme vše pro to, abyste byli spokojení.