Kamenný obchůdek Karavana v Brně

Kamenný obchůdek Karavana v Brně funguje již od roku 2012. Začínali jsme jako pobočka eshopu Hůrka, ale postupně jsme doplňovali vlastní sortiment, nenápadně rostli a přestěhovali se do vlastních prostor. Nyní již fungujeme jako zcela samostatný subjekt s vlastním sortimentem.

Náš obchůdek je malý, ale útulný. NV obchůdku máme také dílnu, kde většinu nabízeného zboží, s výjimkou materiálů, sami vyrábíme.

Návštěva našeho obchůdku má oproti nákupu přes eshop několik výhod:

  • zboží si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet, jestli Vám vyhovuje
  • můžete se osobně domluvit na specifických úpravách zboží od přizpůsobení velikosti až po zdobení
  • je to ideální cesta k domluvě zakázkové výroby, osobně se veškeré detaily řeší vždy lépe než po telefonu či emailu
  • v obchodě máme řadu ukázek zakázkové tvorby, můžete se tedy pokochat a inspirovat
  • můžete zakoupit i zboží, které na eshopu nenabízíme (zejména materiály na výrobu larpových zbraní, bazarové zboží atd.)
  • prohlédnout, zakoupit či objednat si zde můžete také výrobky pro koňáky z našeho druhého eshopu Kouzelný koníček

Zboží si lze také objednat přes eshop a poté v obchůdku zdarma vyzvednout. Tak budete mít jistotu, že k nám nepojedete zbytečně, protože náš sortiment je široký a není možné mít vše skladem ve všech velikostech a variantách.

Najdete nás na adrese Obřanská 253/25, 614 00 Brno - Maloměřice a Obřany. Ideálně se k nám dostanete tramvají linky číslo 4 z centra a od nádraží (cca 20 minut z nádraží). Případně můžete jet také autobusem linky číslo 75 ve směru od Slatiny a Staré osady. Zastávka Obřanská - u školy je téměř přesně naproti obchůdku. Pozor, zastávka je na znamení!

Snadno se k nám dostanete také autem, ale přímo před domem není možnost parkování. Ideální místo k zaparkování Vašeho vozu je Proškovo náměstí (u kapličky), odkud jste u nás, co by dup, nebo u nedaleké prodejny Billa.

Otevřeno máme v pondělí a ve čtvrtek vždy od 14:00 do 18:00. A po předchozí domluvě na telefonu 774 696 993 nebo na emailu info@karavanabrno.cz Vám rádi otevřeme i v jinou dobu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Obchůdek zvenku