Novinky 

1. 9. 2022

Vážení zákazníci
Od pondělí 3. 10. pro vás znovu otevíráme kamennou prodejnu. Zatím bude otevřeno pouze v pondělky vždy od 16 do 19 hodin.
Není to mnoho, ale lepší než nic. Víc zkrátka zatím nejsme schopní zvládnout. Jakmile to bude možné, otevírací dobu zase o něco rozšíříme.
Těšíme se na Vás

16. 9. 2022

Vážení zákazníci,

vrátili jsme na eshop možnost vyzvednutí Vaší objednávky v naší prodejně v Brně Maloměřicích. Prozatím bude zboží možné vyzvednout pouze po domluvě a to především v pozdějších odpoledních a večerních hodinách. Od října bychom rádi prodejnu otevřeli v omezené době i pro běžné nákupy.

31. 8. 2022

Vážení zákazníci

Pomalu se vracíme k normálnímu fungování, ale nějaký čas to ještě zabere. Objednávky na zakázkovou výrobu, které se přes prázdniny nahromadily, se snažíme odbavovat co nejrychleji, ale stále počítejte s delšími dodacími lhůtami, jak je uvedeno v dodacích podmínkách.

Co se týká kamenné prodejny, od poloviny září vrátíme možnost vyzvednutí objednávek v kamenné prodejně. Pro tyto účely bude pro vás otevřeno vždy po předchozí domluvě. Pro běžné nákupy a objednání zakázkové výroby bude prodejna (zatím ve zkrácené provozní době oproti dřívějšku) otevřená od října.

Děkujeme za Vaši trvající přízeň a těšíme se na Vás.